GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 16783567

nr 1678 3567

Vas

Carlos R Pebaque, Gullaskrufs glasbruk. Signerad, daterad 1990, reliefdekor & underfång. Höjd: 19 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 februari 2025
kl 20:27:15